
Сумка ШОПЕР тканинна / колір - синя / на блискавці/вишивка - ОБЕРІГ розмір 420*400
508 ₴
- В наявності
- Код: 105095
+380671461336
- +380 (97) 153-10-03Павло
- +380 (67) 146-13-36Марина Вайбер WhatsAp Telegram
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щодня людство, розвиваючись, робить величезні кроки назустріч прогресу та все новим технологіям. Кожен з нас стає прагматичним, цілеспрямованим, завантаженим справами та обов’язками. Але, на жаль, від бурхливої діяльності людини потерпає наша найбільша цінність, наш спільний дім-планета Земля. Саме Ви, своїми маленькими позитивними вчинками зможете врятувати її та чистою та охайною подарувати наступним поколінням. У цьому відмінним помічником для Вас стане наша еко-сумка ШОПЕР для побутових потреб, що не лише допоможе зберегти навколишнє середовище, а й зробить обов'язок ходити за покупками приємнішим.
Виготовлена з високоякісної тканини, така сумка точно стані не лише чудовою заміною неекологічних пластикових пакетів, а й здивує Вас своєю зносостійкістю та довготривалістю. Це незамінна річ для походу до магазину, зберігання промов вдома та в подорожах. Спеціально для Вашого задоволення ми натхненно витворили стримані та водночас автентичні дизайну та підібрали оптимальні розміри. Саме такий аксесуар зараз вважається модним в усіх країнах світу, адже тренд піклуватися про довкілля важливий кожному. Така побутова сумка - маст хев для сучасної людини!| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шопер |
| Тип тканини | Плащівка |
| Колір | Синій |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Етнічні принти |
| Підкладка | Так |
| Довжина ручок | 32 мм |
| Максимальна вага | 10 кг |
| Щільність | 210 г/м2 |
| Висота | 420 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип сумки | Шопер |
| Відділення | 1 основне, Потайна кишеня на блискавці |
| Ручки | Чотири |
| Форма | Прямокутна |
| Стиль | Етнічний |
| Паковання засобу | Пакетик |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Матеріал | Тканина |
- Ціна: 508 ₴





