
Пляжна Сумка шопер тканинна / колір - сірий / вишивка машинна - морське дно
460 ₴
- В наявності
- Код: 100576
+380671461336
- +380 (97) 153-10-03Павло
- +380 (67) 146-13-36Марина Вайбер WhatsAp Telegram
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щодня людство, розвиваючись, робить величезні кроки назустріч прогресу та все новим технологіям. Кожен з нас стає прагматичним, цілеспрямованим, завантаженим справами та обов’язками. Але, на жаль, від бурхливої діяльності людини потерпає наша найбільша цінність, наш спільний дім-планета Земля. Саме Ви, своїми маленькими позитивними вчинками зможете врятувати її та чистою та охайною подарувати наступним поколінням. У цьому відмінним помічником для Вас стане наша еко-сумка для побутових потреб, що не лише допоможе зберегти навколишнє середовище, а й зробить обов’язок ходити за покупками приємнішим.
Виготовлена з високоякісної тканини, така сумка точно стане не лише чудовою заміною неекологічних пластикових пакетів, а й здивує Вас своєю зносостійкістю та довготривалістю. Це незамінна річ для походу до магазину, зберігання речей вдома та в подорожах. Спеціально для Вашого задоволення ми натхненно створили стримані та водночас автентичні дизайни та підібрали оптимальні розміри. Саме такий аксесуар зараз вважається модним в усіх країнах світу, адже тренд піклуватися про довкілля важливий кожному. Така побутова сумка - маст хев для сучасної людини!| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка для покупок |
| Тип тканини | Плащівка |
| Колір | Сірий |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Підкладка | Ні |
| Довжина ручок | 40 мм |
| Максимальна вага | 10 кг |
| Щільність | 220 г/м2 |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип сумки | Пляжний |
| Відділення | 1 основне |
| Ручки | Дві |
| Форма | Прямокутна |
| Стиль | Молодіжний |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ПП "Світлана-К" |
| Матеріал | Грета |
| Машинне прання | так |
| Узори та принти | Морська тематика |
| Подарункова упаковка | ні |
- Ціна: 460 ₴






