
Сумка шопер пляжная тканевая / вышивка машинная / темно синяя / Город
502 ₴
- В наличии
- Код: 103806
+380671461336
- +380 (97) 153-10-03Павел
- +380 (67) 146-13-36Марина, Вайбер WhatsAp Telegram
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Щодня людство, розвиваючись, робить величезні кроки назустріч прогресу та все новим технологіям. Кожен з нас стає прагматичним, цілеспрямованим, завантаженим справами та обов’язками. Але, на жаль, від бурхливої діяльності людини потерпає наша найбільша цінність, наш спільний дім-планета Земля. Саме Ви, своїми маленькими позитивними вчинками зможете врятувати її та чистою та охайною подарувати наступним поколінням. У цьому відмінним помічником для Вас стане наша еко-сумка для побутових потреб, що не лише допоможе зберегти навколишнє середовище, а й зробить обов’язок ходити за покупками приємнішим.
Виготовлена з високоякісної тканини, така сумка точно стане не лише чудовою заміною неекологічних пластикових пакетів, а й здивує Вас своєю зносостійкістю та довготривалістю. Це незамінна річ для походу до магазину, зберігання речей вдома та в подорожах. Спеціально для Вашого задоволення ми натхненно створили стримані та водночас автентичні дизайни та підібрали оптимальні розміри. Саме такий аксесуар зараз вважається модним в усіх країнах світу, адже тренд піклуватися про довкілля важливий кожному. Така побутова сумка - маст хев для сучасної людини!| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Шоппер |
| Цвет | Зелёный |
| Тип застежки | Молния |
| Подкладка | Да |
| Эргономичные ручки | Нет |
| Длина ручек | 40 мм |
| Максимальный вес | 15 кг |
| Плотность | 220 г/м2 |
| Высота | 500 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глубина | 180 мм |
| Состояние | Новое |
| Жесткость | Мягкая |
| Тип сумки | Пляжная |
| Отделения | 1 основное, Потайной карман на молнии |
| Ручки | Две |
| Форма | Прямоугольная |
| Стиль | Молодежный |
| Отделка и украшения | Вышивка |
| Узори та принти | Морська тематика |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | ПП "Світлана-К" |
| Материал | Грета |
| Машинне прання | так |
| Подарункова упаковка | ні |
- Цена: 502 ₴





