
Чоловіча вишиванка / тканина - онікс білий / червоно-чорна вишивка Ромби.
2 500 ₴
- Готово к отправке
- Код: 101921
+380 (97) 153-10-03
Павел
- +380 (67) 146-13-36Марина, Вайбер WhatsAp Telegram
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Наша вишиванка, зроблена перш за все для того, щоб бути максимально комфортною та практичною, стане прикрасою гардеробу будь-якого чоловіка. Її можна одягати в особливих випадках за рахунок яскравості та ошатності, а також носити щодня як стильну сорочку. Особливістю наших вишиванок є оригінальний авторський дизайн, який поєднує традиції та сучасну моду. Створює прекрасне враження і не залишає нікого байдужим.
Рукав виконаний з хлястиком для можливості підгортання до короткого. Увага та компліменти Вам гарантовані.
Виготовлена за допомогою машинної вишивки, що гарантує довговічність та зносостійкість.
Традиційний орнамент виконаний на високоякісній тканині українського виробника :
52% поліестер + 48% бавовна.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Вид изделия | Рубашка |
| Размеры мужских рубашек | 52 |
| Обхват шеи | 54 см |
| Обхват груди | 114 см |
| Обхват талии | 128 см |
| Тип рубашечного воротника | Воротник-стойка |
| Застежка | Кнопки, Потайная |
| Цвет | Белый |
| Длина от горловины до низа изделия | 68 см |
| Длина рукава изделия | 64 см |
| Ширина изделия | 68 см |
| Ширина плеч | 57 см |
| Состояние | Новое |
| Международный размер | XL |
| Стиль | Вишиванка |
| Узори та принти | Червоно-чорні ромби |
| Машинне прання | так |
| Склад тканини | 48 % бавовна 52 % полиестер |
| Вид тканини | Онікс |
| Сезон | Всесезонний |
| Вишивка | Машинна вишивка хрестиком |
| Тип покрою | Вільний |
| Фасон рукава | Довгий з хлястиком для підгортання до короткого |
- Цена: 2 500 ₴






