
Чоловіча вишиванка / бавовна 100 % / машинна вишивка ромби / синій.
2 200 ₴
- В наличии
- Код: 101922
+380 (97) 153-10-03
Павел
- +380 (67) 146-13-36Марина, Вайбер WhatsAp Telegram
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Наша вишиванка, зроблена перш за все для того, щоб бути максимально комфортною та практичною, стане прикрасою гардеробу будь-якого чоловіка. Її можна одягати в особливих випадках за рахунок яскравості та ошатності, а також носити щодня як стильну сорочку. Особливістю наших вишиванок є оригінальний авторський дизайн, який поєднує традиції та сучасну моду. Створює прекрасне враження і не залишає нікого байдужим. Увага та компліменти Вам гарантовані.
Рукав виконаний з хлястиком для можливості підгортання до короткого. Вишивка виготовлена за допомогою машинної вишивки, що гарантує довговічність та зносостійкість. Традиційний орнамент виконаний на високоякісній тканині українського виробника. Склад тканини:
100% бавовна.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид изделия | Рубашка |
| Размеры мужских рубашек | 54 |
| Обхват шеи | 54 см |
| Обхват груди | 140 см |
| Обхват талии | 140 см |
| Тип рубашечного воротника | Воротник-стойка |
| Застежка | Кнопки, Потайная |
| Тип ткани | Хлопок |
| Цвет | Синий |
| Длина от горловины до низа изделия | 74 см |
| Длина рукава изделия | 64 см |
| Ширина изделия | 70 см |
| Ширина плеч | 60 см |
| Состояние | Новое |
| Международный размер | XL |
| Состав | Бавовна 100% |
| Основні | |
| Тип рукава | Довгий з хлястиком для підгортання до короткого |
| Узори та принти | Машинна вишивка |
| Стиль сорочки | Вишиванка |
- Цена: 2 200 ₴




