
Мешочек для хранения трав / подарочный с завязками / вышивка машинная / календула Розміри - 21 см * 15 см.
156 ₴
- Готово к отправке
- Код: 100665
- +380 (97) 153-10-03Павел
- +380 (67) 146-13-36Марина, Вайбер WhatsAp Telegram
Домашні турботи-цікаве та корисне заняття, яке, на жаль забирає чимало часу та зусиль. Але ми ніколи не відмовимося від ідеї робити ваше життя розвантаженішим та зручнішим. Сьогодні з цією метою ми пропонуємо до Вашої уваги найкраще рішення проблеми зберігання сушених трав та прянощів - мішечки з оригінальною вишивкою.
За рахунок стриманого та стильного дизайну він стане не тільки корисним, а й ідеально доповнить інтер’єр будь-якої кухні. Наші мішечки стануть гарним рішенням для оптимізації простору та прикрасять приміщення квартири. За рахунок техніки виконання та високоякісних матеріалів об’єкт зберігання не псується, ще й зберігається від впливу зовнішніх чинників.
На кожному мішечку виконаний індивідуальний малюнок для зручності розрізнення трав всередині. Оригінальний неповторний вишуканий дизайн не лишить Вас байдужим.
Візерунок виконаний машинною вишивкою, що гарантує довговічність та зносостійкість.
Тканина - 35% бавовна, 65%поліестер, щільність-130 г\ м².
Розміри - 21 см * 15 см.
Інструкція з догляду: мити обережно за 40 градусів, не чистити в хімчистці, не відбілювати, не сушити в пральній машині, не прасувати за високих температур.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | ПП "Світлана-К" |
| Тип мешка | подарунковий |
| Применение | для хранения трав |
| Длина | 22 см |
| Основные | |
| Тип | Мешочек |
| Материал | Ткань |
| Форма | Прямоугольная |
| Особенности | С рисунком |
| Ширина | 14 |
| Цвет | Белый |
| Высота | 22 мм |
| Глубина | 6 мм |
- Цена: 156 ₴









